70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Współpraca – Szukasz wspólnika ze stabilną pozycją na rynku? Jesteś właścicielem małego lombardu i chciałbyś połączyć siły z prężnie rozwijającą się firmą? Nie mogłeś trafić lepiej!

Kliknij i zacznij zarabiać

Nasza firma Pożyczka w 15 minut wspólnie z czołowym wspólnikiem, firmą Polski Lombard przygotowała najlepszą możliwość nawiązania współpracy!

Współpraca

Firma Polski Lombard jest doskonale znana oraz ceniona na terenie całej Polski. Szybko oraz prężnie rozwijają sieć swoich lombardów, otwierając kolejne zarówno w wielkich miastach jak i pomniejszych miasteczkach oraz wsiach.

 

Dlaczego firma Polski Lombard wyróżnia się spośród swojej konkurencji?

Firma Polski Lombard przeprowadziła ogromną rewolucje w udzielaniu pożyczek pod zastaw. Przede wszystkim lista przedmiotów, kakie można u nich zastawić lub sprzedać,njest najdłuższa spośród całej konkurencji. Interesuje ich kupno bądź zastaw dosłownie wszystkiego, od elektroniki po nieruchomości. Ponadto ich system zastawu jest wyjątkowo przystępny dla każdego klienta. Jako jedyny lombard w Polsce, pozwala swoim klientom na dalsze użytkowanie zastawionych u nich przedmiotów, pod warunkiem, że pożyczkobiorcy spłacają swoje zobowiązania zgodnie z wcześniej ustalonymi w umowie zasadami. Polski Lombard nastawiony jest na osiągnięcie jak największego sukcesu. Stale podnosi kakość świadczonych przez nich usług oraz rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty. Jest także jedynym lombardem w Polsce, który działa zupełnie online. Można u nich coś sprzedać, kupić bądź zostawić bez wychodzenia z domu.

 

Czy Polski Lombard działa legalnie?

Instytucja lombardu kojarzy się nadal wielu osobom z bardzo szemraną działalnością. Firma Polski alombard działa jednak na rynku całkowicie legalnie. Zgodnie z najnowszymi zmianami w prawie, każda instytucja udzielająca pożyczek pod zastaw uznana jest za instytucje finansową. Podlega ona stałej oraz dokładnej kontroli Komisji Nadzoru Finansowego, Generalnego Inspektora Informacji Finansowej oraz urzędów skarbowych. Prowadzenie legalnego lombardu wiąże się także z koniecznością wpłaty kapitału zakładowego, którego minimalna wartość to 200 tysięcy złotych.

 

Jaka jest oferta współpracy z Polskim Lombardem?

Wielu właścicieli małych lombardów z powodu nowelizacji ustawy o produktach finansowych zmuszonych jest zamknąć swoją działalność. Dzieje się tak, ponieważ wpłata kapitału zakładowego o wysokości 200 tysięcy złotych jest dla nich niemożliwa. Nawiązując współpracę z firmą Polski Lombard, każdy przedsiębiorca staje się pośrednikiem w udzielaniu pożyczek pod zastaw, dlatego konieczność wpłaty kapitału zakładowego już go nie dotyczy. Wspólnicy odciążeni są również od konieczności prowadzenia skomplikowanej dokumentacji dla odpowiednich instytucji Nadzoru Finansowego. Po podpisaniu umowy zajmuje się tym wykwalifikowany dział księgowy, zatrudniany przez firmę Polski Lombard. Każdy ze wspólników dostaję także indywidualnego opiekuna, który na każdym etapie współpracy pomaga rozwikłać wątpliwości oraz problemy związane z prowadzeniem działalności lombardu. Stale dostępny jest także wykwalifikowany dział prawny, który zajmuje się analizą wszelkich zmian zachodzących w prawie. Firma Polski Lombard daje także swoim wspólnikom możliwość wzięcia niskooprocentowanej i długoterminowej pożyczki, która przeznaczona zostać może na działania rozwijające każdego wspólnika. Takim działaniem może być między innymi wynajęcie bądź kupno nowego lokalu w lepszej lokalizacji, generalny remont bądź rozbudowa aktualnego lokalu, przeprowadzenie stosownych kursów lub szkoleń personelu pracującego w lombardzie, bądź jego właściciela, rozbudowa bądź wynajęcie powierzchni magazynowej, zakup nowego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia lombardu.

 

W jaki sposób wspólnicy firmy Polski Lombard zarabiają?

Podczas podpisywania umowy o nawiązaniu współpracy każdy ze wspólników ma możliwość wynegocjowania procentowej stawki od obrotu całego przedsiębiorstwa. Ponadto zyskiem każdego wspólnika jest oprocentowanie udzielonych pożyczek oraz wszelkie opłaty związane z opóźnieniem terminów spłaty. Zyskiem jest także ewentualna sprzedaż zastawionych przedmiotów, które nie zostały wykupione przez pożyczkobiorcę.

 

Kto może zostać wspólnikiem firmy Polski Lombard?

Nawiązać współpracę z firmą Polski Lombard może każda osoba posiadająca legalnie zarejestrowaną działalność lombardu oraz stosowny lokal.

 

W jaki sposób można dowiedzieć się o szczegółach współpracy z firmą Polski Lombard?

O szczegółach związanych z nawiązaniem współpracy chętnie opowiedzą nasi przedstawiciele, którzy dostępni są pod adresem email. Przekażą oni także informacje dotyczące sposobów nawiązania współpracy.

 

Współpraca przez ubezpieczenia.

Wszystkim naszym klientom oraz wspólnikom dajemy możliwość zabezpieczenia ich dóbr materialnych oraz członków rodziny.  Nawiązaliśmy bowiem współpracę z wiodącą firmą, zajmującą się kompleksowym ubezpieczeniem. Można u nich wykupić ubezpieczenie podróżne, turystyczne, na życie, a także zabezpieczyć swój dom, mieszkanie, a nawet samochód. Wybierając firmę ubezpieczeniową, z którą chcieliśmy nawiązać współpracę dokładnie przeanalizowaliśmy ten rynek. Nasz wspólnik oferuje najwyższe stawki wypłaconych odszkodowań, także w porównaniu do ZUS Drzewica. Ich miesięczne składki są niezwykle przystępne oraz możliwe do spłaty dla każdego.  Odpowiednie zabezpieczenie swojej rodziny oraz dóbr materialnych pozwoli Państwu na pokrycie kosztów związanych z nieplanowanymi sytuacjami losowymi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykupieniem najlepszego pakietu ubezpieczeń dostępnego w Polsce zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem drogą elektroniczną lub do zapoznania się z ofertą naszego wspólnika bezpośrednio na jego stronie internetowej www.zens.pl