708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Promocja Rossmann Międzyzdroje

Turbo Ekspres to szybkie Pożyczki pożyczki w 15 minut na sam dowód osobisty

Promocja Rossmann Międzyzdroje

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic tak nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie żywi się co dziwić, podczas tej prac trzeba wspominać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Połczyn-Zdrój

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic tak nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie żywi się co dziwić, podczas tej prac trzeba wspominać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny kiedy go malują! Czy inaczej, nie taka ogromna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i urządzeń przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna wynosić najbardziej odpowiednią temperaturę woda? Daleko jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie prawdopodobnie istnieć zbyt gorąca, oraz z kolei powietrze nie powinno stanowić szybko zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie urządzenia się wyposażyć? Na pewno wskazane będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do mycia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zapomnijcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej zbudować w zakresu ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda jest obecnie odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Połczyn-Zdrój

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i bezpiecznie? Najlepiej ułożyć dziecko na swoich rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, a gdy pupa dziecka będzie bezpiecznie ułożona na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Najlepiej sprawdza się wanienka ze stojakiem, ponieważ nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i ładnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, jacy posiadają problemy z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje także dobrze miejsca, ponieważ stojak jest murowany także bogata go złożyć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, to istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Połczyn-Zdrój

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o