70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe – Wielokrotnie słyszeliśmy od naszych klientów, że oprocentowanie na długoterminowych lokatach bankowych jest bardzo niskie, a możliwości inwestowania pieniędzy jest bardzo niewiele. Po dokładnej analizie tego rynku postanowiliśmy nawiązać współpracę z kolejnym naszym partnerem, którym zostało Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych. Wspólnie z ich pracownikami stworzyliśmy Program Partnerski polegający na udzielaniu pożyczek społecznościowych. Pożyczką społecznościową nazywamy pożyczkę, która została udzielona przez osobę fizyczną za pośrednictwem legalnie zarejestrowanej instytucji finansowej.

Pożyczki społecznościowe

Wstąpić do naszego programu partnerskiego w udzielaniu pożyczek społecznościowych może każda pełnoletnia osoba, posiadająca dodatkowe środki finansowe, które chciałaby zainwestować. Po podpisaniu stosownej umowy inwestor dostaje dostęp do naszej dedykowanej platformy internetowej, na której znajdują się wszyscy potencjalni pożyczkobiorcy. Każdy złożony w naszej firmie wniosek o udzielenie pożyczki, nasi pracownicy wprowadzają na tą platformę. Decyzja o tym, komu inwestor udzieli pożyczki należy tylko i wyłącznie do niego. Osoby, którym zostanie udzielona pożyczka inwestor wybiera mając wgląd do ich podstawowych danych osobowych, kwoty pożyczki, o jaką wnioskują,  jej potencjalne oprocentowanie oraz do oferowanego przedmiotu zastawu. Na tej samej platformie każdy inwestor ma swój własny portfel, w którym gromadzą się jego środki finansowe. Każdy inwestor zarabia na oprocentowaniu udzielanych przez siebie pożyczek, opłatach, które ponoszą pożyczkobiorcy za opóźnianie terminów spłaty oraz ewentualnej sprzedaży przedmiotu zastawu, jeżeli pożyczkobiorca zaprzestaje spłacać swoje zobowiązania. Każdy klient, bez ograniczeń oraz ponoszenia jakichkolwiek opłat, ma prawo dowolnie dysponować swoimi środkami finansowymi. Może je w każdej chwili wypłacić na swój prywatny rachunek bankowy bądź inwestować w udzielanie kolejnych pożyczek.

Nasz program partnerski, polegający na udzielaniu pożyczek społecznościowych, jest całkowicie bezpieczny, ponieważ każdy potencjalny klient przedstawia nam przedmiot zastawu, który ma zabezpieczyć jego pożyczkę. Przedmiot zastawu zawsze jest w nienagannym stanie technicznym oraz wizualnym, a jego wartość rynkowa jest zawsze taka sama bądź większa, niż kwota pożyczki, o jaką ubiega się potencjalny klient. W momencie, w którym pozyczkobiorca zaprzestaje spłacać swoje zobowiązania, nasza firma Pożyczka w 15 minut wydaje postanowienie o sprzedaży przedmiotu zastawu. Zajmuje się tym drugi z naszych wspólników, firma Polski Lombard, aby żaden z inwestorów nie musiał się tym przejmować. Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda nam się sprzedać przedmiotu zastawu w ciągu 30 dni od wydania postanowienia, samodzielnie zwrócimy inwestorowi pieniądze, aby nie musiał na nie czekać miesiącami.

Udzielanie pożyczek społecznościowych za pośrednictwem naszej firmy Pożyczka tpw  w 15 minut jest niezwykle proste, a pierwsze zyski generuje już po 30 dniach od udzielenia pożyczki. Wstąpić do niego może każda osoba, której zależy na szybkim zarobku bez żadnego wysiłku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wstąpieniem do naszego programu partnerskiego polegającego na udzielaniu pożyczek społecznościowych, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem drogą elektroniczną bądź do zapoznania się ze stroną internetową naszego partnera, czyli Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych.

TPW

1.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
11 miesięcy temu

Dzień dobry
Pilnie potrzebuję 35000 PLN. Proszę o podanie warunków tej pożyczki
pozdrawiam Piotr

Robert
Robert
11 miesięcy temu

Pilnie potrzebna pożyczka na procent kwota 2000