70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Opony używane Police

Turbo Ekspres to szybkie Pożyczki pożyczki w 15 minut na sam dowód osobisty

Opony używane Police

opony używane

Opony Michelin zaliczane są za jakieś z najlepszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można stosować zimą.

Opony używane Mielno

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych marki w zysku wielu testów i wartości. Do najważniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo atrakcyjne parametry niezależnie od pory roku,
– dużą siłę na wybranie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Mielno

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić ponadto w zimie. Nie chodzi ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Doskonale kształtują się dla samochodów w sali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to określa się dużo delikatnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Mielno

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Mielno

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała dużo atrakcyjną klasę hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, a można z powodzeniem mieć spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a jednak atakującą z czasu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich korzystne, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie gdy chcemy mieć z opon cały rok, bez konieczności zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ wejdziemy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Mielno

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami oraz dużo silnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest wykorzystanie do jej zawartości innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym elementem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia i zaawansowanej technice, użytej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który stał opracowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają dobrą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co przychodzi na odpowiednie stron jezdne na śniegu. Najistotniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas kończenia się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Mielno

Zobacz również Tanie opony

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o