708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Najlepsza pożyczka pod zastaw

Turbo Ekspres to szybkie Pożyczki pożyczki w 15 minut na sam dowód osobisty

Najlepsza pożyczka pod zastaw

O pożyczaniu pod zastaw wiemy już chyba wszystko, czy aby na pewno? Do tej pory pożyczka pod zastaw była produktem finansowym oferowanym przez lombardy i instytucje finansowe udzielających np. pożyczek pod zastaw nieruchomości lub samochodu a co jeśli konsument nie ma stałego dochodu ale za to posiada całkiem przyzwoitą działkę wtedy jest mowa o pożyczkach pod zastaw a obecnie najlepszą z nich jest pożyczka w Towarzystwie Pożyczek Wzajemnych.

TPW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zrzesza dużą liczbę zadowolonych klientów na swojej stronie tpw.pl. Zarówno pożyczkobiorcy jak i inwestorzy wypowiadają się pozytywnie o społecznościowych pożyczkach pod zastaw jakie umożliwia im spółka. Na czym polega pożyczka pod zastaw w Towarzystwie Pożyczek Wzajemnych? To jak wygląda proces związany z pożyczką pod zastaw w TPW wiedzą Ci, którzy choć raz skorzystali z tej oferty.

Sprawdźmy jak wygląda to w praktyce. Na stronie konsument może ubiegać się o pożyczkę społecznościową pod zastaw nieruchomości lub ruchomości, które mają sporą wartość a w razie braku spłaty inwestor będzie w stanie spieniężyć to co pełni funkcję zabezpieczenia pożyczki. Od tego co jest zabezpieczeniem zależy w dużej mierze kwota pożyczki pod zastaw, o którą ubiega się wnioskodawca. Każdy konsument może wystawić aukcję pożyczki na dowolną kwotę w przedziale od 100 zł do 20000 zł. W praktyce wygląda to tak, że każdy kto chce wystawić aukcję pożyczki musi przejść przez rejestrację w serwisie oraz dokonać weryfikacji. Do zostania pożyczkobiorcą czy inwestorem konsument nie musi przechodzić weryfikacji PLUS, o której mowa na stronie tpw.pl. Jest to weryfikacja dodatkowa, która zwiększyć wiarygodność wnioskodawców w oczach inwestorów jednak do pełnego dostępu i swobodnego korzystania z serwisu w zupełności wystarcza podstawowa weryfikacja uprawniająca również do wystawiania aukcji, zaciągania pożyczek pod zastaw lub pożyczek społecznościowych na dochód a także inwestowanie wolnych środków.

Gdzie jest haczyk? 

W zasadzie nie ma. Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych jest uczciwie działającą na rynku spółką z dużym doświadczeniem dlatego do dyspozycji klientów udostępnia na stronie będącą w lewym dolnym rogu tabelę opłat i prowizji, z której konsumenci mogą dowiedzieć się wszystkiego przed rejestracją. Jest to uczciwe podejście dlatego też  TPW  jest doceniane przez klientów. Warto zaznaczyć, że weryfikacja użytkownika to koszt 2 zł jaki pobiera serwis. W momencie zawarcia transakcji pożyczki społecznościowej lub pożyczki społecznościowej pod zastaw pożyczkobiorcy z inwestorem spółka pobiera wtedy opłatę stałą w wysokości 3% od kwoty pożyczki.

Pełni ona funkcję zarobku dla spółki za umożliwienie stronom zawarcie transakcji poprzez stronę tpw.pl. Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych nie ukrywa warunków drobnym kruczkiem a wręcz przeciwnie wszystkie informacje są dostępne dla konsumentów jeszcze przed dokonaniem rejestracji na stronie. TPW dba o jakość usług i uczciwość przeprowadzanych w serwisie transakcji dlatego spółce zależy żeby wszystko było jasne dla obu stron udostępniając infolinię pod numerem 510444888. Pożyczki w TPW  udzielane są standardowo na okres 1 miesiąca ale pożyczkobiorca zawsze ma możliwość przedłużenia terminu spłaty co trzeba przyznać jest wygodne kiedy przytrafią nam się niespodziewane wydatki. A co z zarobkiem inwestora? Udzielając pożyczki pod zastaw w TPW nie musisz się bać o finanse. Każdorazowy zarobek inwestora to 4% od kwoty wypłaconej pożyczkobiorcy pożyczki. Kwoty pożyczek pod zastaw uzależnione są od wartości nieruchomości będących zabezpieczeniem zobowiązania.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o