70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty na raty

Swoje działanie na rynku instytucji pozabankowych notujemy już od kilku lat. W naszej ofercie, oprócz krótkoterminowych pożyczek, znaleźć można także kredyty na raty. Skorzystało z nich już kilka tysięcy Polaków, dla których były źródłem finansowania różnych zakupów. Dzięki naszej długoterminowej porzeczce na raty, nasi klienci mogli uzyskać szybką gotówkę na rozpoczęcie budowy domu, kupno własnego mieszkania, otworzenie własnej działalności gospodarczej, a nawet ekskluzywne wakacje, o których zawsze marzyli. Staramy się nie przeciążać naszych pracowników papierkową robotą, dlatego zminimalizowaliśmy wszelkie formalności związane z wzięciem u nas kredytu na raty. Nie wymagamy także osobistego stawiennictwa w naszym oddziale stacjonarnym. Osobom zapracowanym oferujemy procedurę online. Zminimalizowane formalności oznaczają również mniej dokumentów, jakich wymagamy od potencjalnych klientów.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

W naszej firmie Pożyczka w 15 minut kredyt na raty dostać Państwo mogą bez konieczności dostarczania zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, umowy określającej zatrudnienie oraz poręczeń majątkowych od osób trzecich. Nasze kredyty na raty często zaciągane są w sytuacjach niespodziewanych, takich jak: utrata pracy, nagły remont mieszkania czy też awaria samochodu. Chcąc dotrzeć także do tej grupy klientów, udzielamy najszybszych kredytów na raty spośród wszystkich instytucji pozabankowych. Jako firma przystępna dla każdego kredyt na raty, który można u nas zaciągnąć dostępny jest również dla osób zadłużonych. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć całą procedurę, postanowiliśmy zrezygnować z weryfikacji potencjalnych klientów w rejestrach Biura Informacji Gospodarczej, Biura Informacji Kredytowej oraz Krajowego Rejestru Dłużników.

Z naszego kredytu na raty skorzystać mogą osoby spełniające trzy poniższe warunki: legitymowanie się aktualnym dowodem tożsamości, ukończone 18 lat oraz posiadanie polskiego obywatelstwa. Kwoty kredytów, jakich udzielamy naszym klientom są naprawdę różne. Ich wysokość uzależniona jest od sytuacji zawodowej i finansowej konkretnego klienta oraz od jego oczekiwań. Te same zasady dotyczą okresu spłaty kredytu. Ostateczny termin spłaty może upływać nawet po kilkunastu latach. Tylko w Pożyczka w 15 minut każdy klient ma realny wpływ także na raty zaciągniętego u nas kredytu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w życiu zdarzają się różne sytuacje losowe. Aby nasi klienci nie obawiali się nadwątlenia domowego budżetu ratami kredytów, w przypadku pogorszenia się ich sytuacji finansowej mogą zmniejszyć wysokość raty lub przesunąć termin ich wpłaty na nasz rachunek bankowy.

Wiedząc, że niektórzy z naszych klientów są w nie najlepszej kondycji finansowej, oferty kredytów na raty rozszerzyliśmy o możliwość konsolidacji wszystkich Państwa zobowiązań w jedno, znacznie łatwiejsze do spłaty. Zsumowanie wszystkich zadłużeń, ujednolicenie ich stopy procentowej oraz ustalenie nowego, dogodniejszego terminu spłaty pozwoli Państwu w końcu odetchnąć z ulgą oraz odciążyć nieco domowy budżet.

Cała procedura związana wzięciem kredytu na raty w Pożyczka w 15 minut jest bardzo krótka i zajmuje zaledwie cztery kroki:

 

Krok pierwszy – rozpatrzenie wniosku.

Tuż po otrzymaniu od potencjalnego klienta wniosku, nasz pracownik wprowadza go do naszego systemu. To właśnie ten system odpowiedzialny jest za analizę wniosku, a następnie wyszukanie odpowiedniej oferty. Zawsze jest ona dopasowana kwotą oraz warunkami do preferencji i oczekiwań klienta. Ponadto nasz pracownik przeprowadza weryfikację prawidłowości danych osobowych, podanych złożonym u nas w formularzu. Z tego rodzaju weryfikacji nie mogliśmy zrezygnować. Ma to na celu wykrycie oszustów próbujących wyłudzać pożyczki lub kredyty na skradzione przez nich dane osobowe. W ten sposób chronimy nie tylko naszą działalność przed nieprzyjemnościami prawnymi, ale także wszystkie osoby, których dane osobowe zostały skradzione.

 

Krok drugi – negocjacje warunków.

Wyszukane na podstawie wniosku klienta oferty zostają mu niezwłocznie przedstawione przez naszego pracownika. Odbywa się to drogą elektroniczną, na podany w formularzu adres email, drogą telefoniczną lub na spotkaniu z doradcą terenowym. Każdy potencjalny klient ma prawo do negocjowania warunków kredytu, takich jak: jego wysokość, oprocentowanie, ostateczny termin spłaty oraz wysokość i częstotliwość wpłacanych do nas rat. Podczas tego kroku klient ma także prawo zrezygnować z naszej oferty nie ponosząc żadnych konsekwencji.

 

Krok trzeci – załatwienie formalności.

Gdy klient ostatecznie zdecyduje się na wzięcie kredytu na raty w naszej firmie, przedstawiciel przygotuje stosowną dokumentację. Dostarczy ją do klienta drogą elektroniczną – na podany adres email, jeżeli klient wybrał procedurę online bądź osobiście na spotkaniu. Klient dostarczyć nam podpisane dokumenty może w ten sam sposób.

 

Krok czwarty – wypłata kredytu.

Nasza firma stara się dostarczać pożyczone pieniądze jeszcze tego samego dnia. Możemy to zrobić na dwa sposoby: wypłacając gotówkę w naszym oddziale stacjonarnym lub wykonując natychmiastowy przelew bankowy na wskazany przez klienta rachunek.