70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Koszulki Miodowe lata Międzyzdroje

Turbo Ekspres to szybkie Pożyczki pożyczki w 15 minut na sam dowód osobisty

Koszulki Miodowe lata Międzyzdroje

miodowe lata

“Miodowe lata” to kultowy program, który od dekad gości na ekranach telewizorów w wielu polskich domach. Nieustannie cieszy się dużą popularnością, nawet wśród młodszych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Program został wyprodukowany na licencji amerykańskiego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż ciężko zauważyć, że cały program jest spektaklem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Nowe Warpno

 

Został on wyprodukowany na żywo, przy widowni w teatrze Żydowskim w Warszawie. Emisja telenoweli w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Pokazano go w 131 epizodach, podzielonych na 9 sezonów. W 2004 roku podjęto się kontynuacji programu, która została wyemitowana w 17 epizodach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki telenoweli często emitowane są na różnych kanałach telewizyjnych. Można je również prosto odszukać w internecie wyszukując hasło miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej witrynie.

Koszulki Miodowe lata Nowe Warpno

Serial opowiada o losach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi postaciami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), kierowca tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanalizacji. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy stale szukają sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie rosłej majątku. Działania podejmowane przez nich w tym celu, za każdym razem kończą się fiaskiem i wplątują ich w problemy. Przyjaciele są nierozgarnięci i łatwowierni, stale popadają w sprzeczki między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha prawie zawsze udaje im się z nich wyjść bez konsekwencji, rozumieją również, że ich przyjaźń jest wieczna i nie potrafią bez siebie żyć.

Koszulki Miodowe lata Nowe Warpno

Karol Krawczyk to postać nieco apodyktyczna, nierzadko chodzi poddenerwowany, więc łatwo wytrącić go z równowagi, co nierzadko robi przyjaciel Tadeusz. Jest niezwykle pomysłowy, cały czas obmyśla nowatorskie plany, dzięki którym wreszcie uda mu się wzbogacić. Do swoich pomysłów zawsze udaje mu się namówić Norka, który zawsze ulega silnemu charakterowi przyjaciela. Niefortunnie pomysły te zawsze kończą się niepowodzeniem. Jako motorniczy, Krawczyk marzy o kierowaniu nowego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od dekad prowadzi tramwaj przestarzały. Praca stanowi istotny element jego życia, nawet kiedy śpi, bezustannie śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu kawałów jest jego nadwaga. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana mamusia Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego charakteru, Krawczyk w głębi serca jest dobrą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu konfliktów bohaterowie zawsze się godzą.

Koszulki Miodowe lata Nowe Warpno

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanalizacjach. Ze względu na swoje spokojne i pogodne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w realizacji nie do końca przemyślanych i nielogicznych planów. Jego postać jest kontrastem dla osoby Karola. Tadeusz jest opanowany i chudy. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że zawsze zagląda do lodówki Krawczyków, często konsumuje z nimi obiad.

Równie interesującymi postaciami, których charakter i podejście do życia mocno kontrastuje z charakterem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety cały czas krytykują odrealnione pomysły swoich mężów, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne problemy.
Danuta jest kobietą o bardzo silnym usposobieniu, jest bezkompromisowa i często agresywna w stosunku do swojego męża Norka.
Alina jest jej przeciwieństwem, jest kobietą spokojną, znosi wszystkie niepoważne pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne kłopoty. Pomimo swojego opanowanego charakteru, potrafi jedną ripostą zabrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej zadowala, często narzeka na to, że małżonek nie pozwala jej podjąć kariery zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Nowe Warpno

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi cytatami i motywami z programu to dobry pomysł na prezent dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to między innymi klasyczne teksty Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy klasyczna cytat Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (z wyjątkiem koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Nowe Warpno

Zobacz również serial miodowe lata

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o