70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Turbo Ekspres to szybkie Pożyczki pożyczki w 15 minut na sam dowód osobisty

Dodaj Ogłoszenia – Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której zostalibyśmy daleko w tyle za naszą konkurencją. Z tego powodu stale rozszerzamy swoją ofertę, nie tylko w kwestiach produktów finansowych. Jak wynika z przeprowadzonych przez nas ankiet, w internecie naszym klientom najbardziej brakowało strony internetowej, na której mogliby zamieszczać swoje ogłoszenia bez ponoszenia opłat. Nie przeszliśmy obok ich próśb obojętnie i stworzyliśmy dedykowaną platformę, na której dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.

Dodaj Ogłoszenia

Na naszej stronie internetowej każdy zarejestrowany użytkownik może przeglądać oraz dodawać ogłoszenia. Znaleźć na niej można tysiące produktów, wśród których są artykuły elektroniczne, takie jak: pralki, lodówki, komputery stacjonarne, laptopy, telefony komórkowe, konsole do gier, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofale, blendery;

różnego rodzaju nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia, a wśród nich domy, mieszkania, lokale usługowe i działki;

wszystko co jest związane z branżą motoryzacyjną, w której znaleźć można samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, quady, motory, skutery, opony i części;

wszystko do domu i ogrodu, czyli artykuły gospodarstwa domowego, meble ogrodowe, rośliny, nawozy, narzędzia, meble, a także wiele innych przedmiotów, wśród których znaleźć można ubrania, buty, maszyny rolnicze, artykuły dla dzieci, takie jak interaktywne zabawki, wózki, ubranka, artykuły sportowe, książki, kolekcjonerskie znaczki, monety i wiele więcej.

Na naszej stronie internetowej z darmowymi ogłoszeniami online znajduje się również wiele ofert pracy z całej Polski, a także prośby o adopcje zwierząt czekających w schroniskach i domach tymczasowych na nowych, ciepłych opiekunów.

Rejestracja oraz dodawanie bezpłatnych ogłoszeń na naszej stronie internetowej z ogłoszeniami jest bardzo intuicyjna i prosta, a zajmuje zaledwie trzy kroki.

 

Krok pierwszy – formularz rejestracyjny.

Aby dokonać rejestracji na naszej stronie internetowej z ogłoszeniami należy przejść do formularza rejestracja i podać w nim swoje podstawowe dane osobowe, telefon kontaktowy oraz adres email, który niezbędne jest do weryfikacji konta.

 

Krok drugi – link aktywacyjny.

Po wysłaniu do naszego systemu formularza rejestracyjnego należy przejść na swoją pocztę email i odnaleźć wiadomość od naszego serwisu. Znajduje się w niej link aktywacyjny, w który należy wejść, aby potwierdzić rejestracje.

 

Krok trzeci – dodawanie ogłoszenia.

Gdy rejestracja zostanie już potwierdzona należy zalogować się na swoje konto na naszej stronie internetowej z ogłoszeniami, a następnie przejść do zakładki Dodaj bezpłatne ogłoszenia. Należy zaznaczyć w niej kategorię, w jakiej chcą Państwo dodać ogłoszenie, a następnie wypełnić wszystkie niezbędne tam pola. Aby zwiększyć zainteresowanie swoim ogłoszeniem polecamy zamieścić kilka wyraźnych zdjęć związanych z jego treścią oraz poinformować potencjalnego klienta o możliwościach dostarczenia do niego przedmiotu.

 

Po wykonaniu powyższych kroków nie pozostaje nic innego, jak regularne logowanie się na naszą stronę internetową z ogłoszeniami i sprawdzanie odpowiedzi na Państwa anonse, które znaleźć można w zakładce wiadomości.