70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Ciacho Tychowo

Turbo Ekspres to szybkie Pożyczki pożyczki w 15 minut na sam dowód osobisty

Ciacho Tychowo

ciacho

Ciacho to ważna a indywidualna z kilku komedii, które wykonałem Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w napad na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z usługą nieporadni, ale niezwykle odważni bracia. Reżyser wielki z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w niniejszym obrazie nieco odstaje od tradycyjnego charakteru swojej pracy.

Ciacho Stepnica

Nie zwalnia on zawsze głównego tematu zainteresowania – wciąż popadamy w terenach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka stanowi wysoce popularną policjantką starającą się o sukces. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco łączą jej cele. Znacznie mocno dowiadujemy się kto za tym każdym trwa i wrabia piękną policjantkę. Pozostaje pytanie: jaki sens była ta osoba też jak dużo potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Stepnica

Komedia z sensem

Seans z „Ciachem” w programie dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do całej radości. Poza wieloma zabawnymi rzeczami oraz dowcipnymi dialogami można zobaczyć i ważne przesłanie płynące z filmu. Komedia pokazuje, że wszystek, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, może stać prawdziwym bohaterem, oraz dodatkowo każdy bez wyjątku zarabia na naturalną miłość. Przesłanie to istnieje oddane w dobry, humorystyczny, a czasami nawet nieco ironiczny sposób. Główni bohaterowie są również barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co każdy spośród nich na długo powstaje w świadomość, oraz oraz ich karykaturalność w jakiś rodzaj również dużo podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film z indywidualnego początku interesuje i daje, że widz w napięciu wygląda na dalszy rozwój wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera bardzo się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i szybkim, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Gładka i niepowtarzalna obsada to w filmach Patryka Vegi właściwie już tradycja. Na jakimś plakacie obrazu tego reżysera można stwierdzić znane osoby. Główna bohaterka – Basia jest naśladowana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Stanowi ostatnie idealna rola aktorki, ponieważ całkowicie zrywa z wizerunkiem grzecznej i poukładanej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można stwierdzić aktorkę w bardzo różnych formach. Z powodu na chwilę dodaje się ona w rolę prostytutki, później wytwarza się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można dostrzec i dość „niegrzeczną” scenę, w której główna bohaterka eksponuje swoje piersi. Mimo dość wysokiego wizerunku policjantki, z powodzeniem można powiedzieć, że nie wydaje ona lubych widzów. Nie właśnie odtwórczyni głównej roli zarabia na znaczenie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to dodatkowo niezwykle barwne postacie, które zasługują na równie godną uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z dużymi upodobaniami seksualnymi, jak powszechnie świetnie odnalazł się w komediowej roli. Marcin Bosak, w gospodarki Krzysia, bardzo dokładnie poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na wyjątkowo istotne znaczenie zasługuje Paweł Małaszyński, z którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała bardzo dużego zaangażowania. Samo istnieje podstawowe: wszystka z osobie na długo powstaje w świadomość, a jednak między innymi o to obecnie w filmach chodzi.

Ciacho Stepnica

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede każdym złota do oglądania komedia, jaka nie chce od widza analizy i dużego skupienia. Opowiada ciekawą bajkę w średni dla klientów sposób, przy czym nie raz sceny z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Stanowi ostatnie obraz, który warto obejrzeć choćby dla świetnej obsady aktorskiej oraz kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny usunięte z grą „Ciacho” Patryka Vegi to tak łatwy możliwość na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera danego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można pozwolić za dobry.

Ciacho Stepnica

Źródło artykułu Ciacho

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o